مشاوره کسب و کار یعنی چه و چرا به آن نیاز دارید؟

در دنیای پیچیده و رقابتی امروز، راه‌اندازی و اداره یک کسب و کار موفق کار آسانی نیست. در این مسیر، چالش‌ها و موانع متعددی وجود دارد که می‌تواند شما را از رسیدن به اهدافتان بازدارد.

در اینجا است که مشاوره کسب و کار به کمک شما می‌آید. مشاوران کسب و کار متخصصان باتجربه‌ای هستند که می‌توانند با ارائه دانش، مهارت و تجربه خود به شما در غلبه بر چالش‌ها و ارتقای سطح موفقیتتان کمک کنند.

مزایای استفاده از مشاوره کسب و کار:

  • شناسایی و حل مشکلات: مشاوران کسب و کار می‌توانند به شما در شناسایی ریشه مشکلات کسب و کارتان و ارائه راه‌حل‌های مؤثر برای آنها کمک کنند.
  • بهبود فرآیندها: مشاوران می‌توانند به شما در بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کارتان و افزایش کارایی و سودآوری آن کمک کنند.
  • ایجاد استراتژی: مشاوران می‌توانند به شما در تدوین یک استراتژی بلندمدت برای کسب و کارتان و تعیین مسیر حرکتتان کمک کنند.
  • افزایش فروش و سود: مشاوران می‌توانند به شما در توسعه و اجرای استراتژی‌های بازاریابی و فروش مؤثر برای افزایش فروش و سودتان کمک کنند.
  • کاهش ریسک: مشاوران می‌توانند به شما در شناسایی و مدیریت ریسک‌های مرتبط با کسب و کارتان کمک کنند.
  • دسترسی به تخصص: مشاوران می‌توانند به شما در دسترسی به دانش و تخصص مورد نیازتان برای موفقیت در کسب و کارتان کمک کنند.

سارا مرادی: مشاور و مدرس کسب و کار، همراهی دلسوز در مسیر موفقیت شما

با بیش از 8 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره و در ادامه تدریس کسب و کار، من، سارا مرادی، مفتخرم که به عنوان حامی و راهنمایی دلسوز در کنار شما عزیزان باشم و در مسیر راه‌اندازی، توسعه و ارتقای کسب و کارتان گام بردارم.

دامنه فعالیت من در طول این سال‌ها، طیف وسیعی از کسب و کارها در صنایع مختلف را شامل می‌شود. با اتکا به تخصص و تجربه خود، در کنار صاحبان این کسب و کارها ایستاده‌ام و یاری‌گر آنها در جهت نیل به اهدافشان بوده‌ام.

تعهد و اشتیاق وصف‌ناپذیر من به یاری رساندن به صاحبان کسب و کارها در جهت تحقق رویاهایشان، همواره انگیزه حرکت رو به جلوی من بوده است. من بر این باورم که هر کسب و کاری، فارغ از وسعت و یا زمینه‌ی فعالیتش، قابلیت شکوفایی و دستیابی به قله‌های موفقیت را دارد. من اینجا هستم تا با تمام توان در این مسیر دشوار، در کنار شما باشم و به شما در جهت رهایی از قید محدودیت‌ها و دستیابی به قابلیت‌های نهفته‌تان یاری برسانم.

سارا مرادی- مشاور کسب و کار

اما آنچه مرا از دیگر مشاوران  متمایز می‌کند

  • تجربه بین‌المللی: من با گذراندن دوره‌های آموزشی بین‌المللی و کسب علم از محضر اساتید برجسته دنیا، دانش و مهارت خود را در زمینه مشاوره و تدریس کسب و کار به سطحی فراتر ارتقا داده‌ام.
  • تجربه عملی: علاوه بر دانش نظری، تجربه راه‌اندازی و اداره کسب و کار شخصی خود، به من این امکان را داده است که آموخته‌هایم را در دنیای واقعی به بوته آزمایش بگذارم و از اثربخشی آنها اطمینان حاصل کنم.
  • رویکرد ترکیبی: ارائه مشاوره و آموزش در من، حاصل ترکیبی از دانش آکادمیک، تجربه عملی و همچنین تجارب ارزشمندی است که از طریق تعامل با صاحبان کسب و کارهای مختلف در جلسات مشاوره و تدریس به دست آورده‌ام.
  • مهارت انتقال مفاهیم: من به عنوان یک مدرس مجرب، مهارت بالایی در انتقال مفاهیم پیچیده کسب و کار به زبانی ساده و قابل فهم دارم و می‌توانم مطالب را متناسب با نیازها و سطح دانش شما ارائه دهم.

در فرآیند مشاوره، علاوه بر ارائه راهکارهای تخصصی، در صورت نیاز به آموزش‌های خاص، آنها را در اختیارتان قرار خواهم داد و اصول را با زبان یک مربی و نه صرفاً یک مشاور برایتان تشریح خواهم کرد.

گارانتی بازگشت وجه:

من به قدری به اثربخشی خدمات مشاوره خود اطمینان دارم که گارانتی بازگشت وجه را به شما ارائه می‌دهم. اگر از خدمات من راضی نبودید، تمام وجه پرداختی را به شما باز خواهم گرداند.

نحوه رزرو وقت

برای رزرو وقت مشاوره کسب و کار، اول با توجه به توضیحات، نوع مشاوره مورد نظر خود را انتخاب و بعد از واریز هزینه مشاوره، رسید را به یکی از شبکه‌های اجتماعی واتساب، تلگرام و یا ایتا با استفاده از لینک‌های زیر ارسال کنید تا وقت مشاوره شما رزرو گردد. توجه کنید که مشاوره تلفنی فقط مختص روزهای یکشنبه می باشد.

– ارسال در واتساپ: اینجا کلیک کنید.

ارسال در تلگرام: اینجا کلیک کنید.

ارسال در ایتا: اینجا کلیک کنید.

به چه مشاوره‌ای نیاز دارید؟

در اینجا می‌توانید با توجه به نیاز خود، نوع مشاوره مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مشاوره راه‌اندازی کسب و کار:

جلسه اول: یک جلسه یک ساعته برای بررسی ایده و برنامه‌ریزی راه‌اندازی کسب‌وکار شما.

جلسه دوم: جلسه پشتیبانی برای پیگیری اجرای برنامه‌ها و اطمینان از کارایی راه‌حل‌ها برای شما.

مشاوره بهبود کسب‌وکار:

جلسه اول: یک جلسه یک ساعته برای شرح موضوع، عارضه‌یابی و ارائه راه‌حل‌ها.

جلسه دوم: جلسه پشتیبانی برای پیگیری اجرای راه‌حل‌ها و ارزیابی کارایی آن‌ها برای شما.

مشاور تلفنی

برای کسانی که محدودیت پرداخت هزینه دارند، یک روز در هفته (روزهای یکشنبه) جلسات مشاوره تلفنی بیست دقیقه‌ای برگزار می‌شود.

ویژگی‌ها:

  – هدف‌مند و متمرکز بر یک موضوع خاص

  – برای دریافت پاسخ سریع به مشکلات و دغدغه‌های شما

  – لطفاً به زمان محدود جلسات احترام بگذارید و موضوع خود را به صورت مختصر و مفید بیان کنید.

  – مشاوره تلفنی تنها برای پاسخگویی فوری به سوالات شما می‌باشد و شامل تهیه تحليل داده نمی‌شود.

دانش، تجربه، تعهد و تخصص من در این حوزه، پلی است برای عبور شما از موانع و رسیدن به اهداف بالاتر در دنیای کسب و کار.

پادکست من رو گوش دادی؟

اپیزودهای پادکست من رو ببین شاید جواب سوالت اونجا باشه.

من تو پادکست «ارتقا مهارت با سارا» که هم تو اپلیکیشن‌های پادکست، مثل کست‌باکس و اپل‌پادکست، می‌تونی پیداش کنی و هم همینجا، نکات علمی و تکنیک‌های کاربردی برای حل یک مسئله رو شرح میدم.

موفق باشید!

عضو خبرنامه من شو!

اسم خبرنامه من «پالس کسب و کار هست و می‌تونید با عضویت رایگان در ”پالس کسب و کار“ هر روز یک نکته کسب و کاری در اینباکس خودتون داشته باشید.

همین الان ایمیلتون رو وارد کنید و به جمع ما بپیوندید.

پ.ن. میخوای از کلاسای من با خبر بشی و رایگان به صورت زنده سرکلاس حاضر بشی؟ عضو کانال تلگرام من بشو و یا من رو در اینستاگرام فالو کن.